ŞALTER BAKIMI

Firmamız,  sektörde 25  yıllık tecrübe edinmiş uzman kadrosu ile piyasada bulunan her marka ve tipteki Orta gerilim ( O G ) Kesicilerin,  Alçak Gerilim ( A G ) şalterlerinin, Yük ayırıcılarının, bakım ve  onarımlarını, ayrıca da bu tip malzemelerin yedek parçalarının temin ve imalatını da sizlere hizmet olarak sunmaktadır.

Bakım ve onarım hizmetlerini yaptığımız kesici tipleri ( Marka yada model fark etmeksizin )

–          Vakumlu kesiciler

–          Gazlı kesiciler

–          Yağlı ve Az yağlı kesiciler

 

AG Şalter Tamirat Bakım ve Onarımı:

İşletme şartlarında devreyi açmaya yada kapamaya, bu devrenin akımını taşımaya, kısa devre yada aşırı akımın oluştuğu çalışma şartlarında  devreyi otomatik olarak kesmeye yarayan,  elektronik yada  mekanik bir düzenektir.

Firmamız Alçak Gerilim Şalterlerin Tamir Bakım ve Onarımında da çok uzun yılların verdiği  deneyim ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yeni Şalter fiyatları göz önüne alındığında, arızalı yada  eski şalterlerinizin tamir bakım ve onarımı, şalterleri atmak yada hurdaya çıkarmaktan,  veya atıl durumda bırakmaktan daha verimli olup, işletmeniz için  büyük fayda sağlamakta,  Ekonomik olmaktadır.

7 / 24 HİZMET

Şirketimiz yılın 365 günü  7 gün 24 saat müşteriye hizmet vermek amacıyla hazır durumdadır.

Ekspertiz çalışmasına takiben sorunun giderilmesi için çalışmaya başlayıp, iş bitiminde rapor ve tutanaklar firmaya anında teslim edilir.

 

Satışını ve tamirlerini gerçekleştirdiğimiz malzemeler

Normal çalışma şartları dahilin de 1 yıl işçilik + malzeme garantisi kapsamındadır.