BsmUretimLogoSil

Ekonomik verimliliği arttırıcı ürünlerin yatırımlarında sürdürülebilir büyüme sağlamak güven duygusuyla şeffaf uzun vadeli iş ilişkileri içerisinde beraberce çalışmak üstün kalitede hizmeti daimi olarak sunmak yasalara ve ahlaki değerlere karşı uygun davranmak ..

BSM firması olarak sorumluluklarının bilincinde ilkelere bağlı çalışarak firma yetkilileri arasında karşılıklı saygı sevgi anlayış ve iletişimi kuvvetlendirerek kaliteli hizmet sunmaya sektörümüzde beğenilen güvenilir ve saygın bir firma olmaya hedeflemektedir.

 

Bakır sanayi mamülleri firması olarak Türk Sanayisinin bir çok koluna hizmet edebilmekteyiz. Sadece satıcı değil , Çözüm ortağı olmak isteyen  firmamız ,  müşterilerinin bir çok ihtiyacını Tek   bir çatı altında toplama hedefini gerçekleştirmek için yola çıkmıştır. Bu prensiplere bağlı olmanın sonucu olarak ; Marka yada model gözetmeksizin, Tüm  Kontaktör  yedek kontak tamiratından, imalatına. Üretimden kalkmış  Eski tip bakır kontak ve Gümüş kontakların tamiratına ve imalatına. Örgülü Esnek Flexble bara  imalatından, Perçinli tip yada Pres Kaynaklı tip Yaprak Bakır Bara İmaline, Kablo çekme çoraplarından,  Kablo taşıma arabalarına, Yağlı , Az yağlı , Vakumlu ve SF6 gazlı Kesicilerin   bakımlarından, Kompakt Şalterlerin Tamirine,  Kontaktör  bakımına, Dc motorlarda kullanılan Kömür tutuculardan, Fırça baskı yaylarına,  Kömür (Fırça) imaline. Gezervinç  Akım  Alma Arabalarından, Gezervinç Yardımcı Aksamlarının imaline (joistik, swich, kam vb). Su soğutmalı Sekonder kablolardan  , Hava  soğutmalı yüksek akım kaynak  kablolarına, Punto kaynak makinelerinde kullanılan alaşımlı bakırdan imal elektrotlar dan, Diğer yardımcı aksamlara kadar. (şönt, flexbara yaprak bara, akım fırçası vb.). Teknik resim yada numune dahilinde de Bakır, Gümüş, pirinç, alüminyum, yüksek Kaliteli çelik vb… malzemelerden TALAŞLI imalat hizmet ettiğimiz konular arasındadır.